Avisos: Tall de subministrament previst per dimecres dia 8 de febrer a part del barri de l’Armanyà (veure detall)

Notícies

Ofertes tancades

ACTUALITZACIÓ DE LA LLISTA DE VALORACIONS DE LA BORSA DE TREBALL D’OPERARIS DEL SERVEI DE NETEJA VIÀRIA A DATA 20 DE DESEMBRE DE 2022

La llista ha estat actualitzada afegint a la puntuació inicial la valoració feta pels tècnics corresponents de cada un dels treballadors que han estat contractats i que han finalitzat el contracte. La resta de treballadors mantenen la puntuació inicial fins a nova valoració

* Aquest llistat,  a diferència dels anteriors, inclou els treballadors que estan contractats actualment de manera temporal

Ordre Cognoms Nom NIF (4 DIGITS)
1 TORRES ORTEGA ASUNCIÓN 292R*
2 VIVES CARPIO ANTONIO 700B
3 MARTÍNEZ CARROZA ISABEL 724V
4 FOLCH FONT JAUME 066M
5 MARTÍNEZ MARTÍNEZ JONATAN 502P*
6 RUIZ BORDALLO RAQUEL 180D
7 ITATI SAUCEDO SANDRA 711P
8 AYBAR VACARES FRANCISCO 991F
9 HADDADI ABDELHADI KAB 752L
10 RODA RODRÍGUEZ SUSANA 051M
11 RUIZ RODRÍGUEZ LISTER BRICE 334Z
12 MORENO BAZAN ISAAC 724K
13 RODRÍGUEZ ÁLVAREZ ANTONIO 437K
14 ESPADA GARCÍA  VICENTE 219N
15 CAZADOR TENDERO  CONCEPCIÓN 225F
16 LEAL MARTÍNEZ CARMEN 294P*
17 TRINCHETE JOSE LEOPOLDINA 465A
18 ALCARAZ AGUILAR  JUANA 223A
19 GARRIDO DONAIRE TOMÁS 972Q
20 SOLER BARCELÓ MIQUEL 128C*
21 CABALLÉ SANCHO MARIO 997Q
22 MONTUFAR BONILLA YAJAIRA CLARITZA 847R
23 SERVIOLE VALENTÍ MARIA 025N
24 RODRÍGUEZ ARROYO LUIS 099F
25 LÓPEZ ORTIZ DANIEL 763S
26 PARRA PARRA  AINOA 620N
27 PADILLA ROBLES  FCO. RAMON 170A
28 HERMOSO GREGORIO  MONTSERRAT 830D
29 AGUILA TENDERO CÁNDIDO 002E*
30 TEREÑEZ RUIZ FRANCISCO 306F
31 TRINCHETE DE NASCIMIENTO LUÍS 355M
32 GUERRERO ÁLVARO CAROLINA 307Y
33 ESTEBAN RODRÍGUEZ BIEL 379P
34 SILVA GILES JOSÉ ANTONIO 857C
35 MARTÍNEZ MARTÍNEZ B MARÍA JESÚS 739L
36 NIETO LEAL MIRIAM 922J
37 ABAADOUD EL ABDELLAOUI KHALID 152M
38 GIÓN DE RAMÓN GERARD 065P
39 RECATALÁ CHICHES JAVIER 277F
40 VÁZQUEZ CAMACHO ROSARIO 779M
41 LOMAS LERA JAVIER 931Y
42 RODRÍGUEZ MARTÍN B ADRIÀ 401E
43 COSTAFREDA LÓPEZ JAVIER 061J
44 BRITO SIMAO  CLAUDIA 751E
45 REPULLO ANDREO FRANCISCA 179B
46 SABATER CORRAL ANTONIO 940C
47 MORÓN DE LA CRUZ SAMANTA 110L
48 REPULLO ANDREO CASIMIRA 178X
49 RODRÍGUEZ MÉNDEZ JAVIER 908B
50 MARTÍNEZ MARTÍNEZ C FRANCISCO 511R
51 ROJAS MATAS  JOSÉ 881J
52 FERRER MARÍN  RAÚL 771S
53 LUNA ALMAGRO FERNANDO 662F
54 LÓPEZ CAJA  JOSEFA 362M
55 GÓMEZ COBACHO ANTONIO 893F
56 LÓPEZ PALAZÓN JOSÉ ANTONIO 724P
57 DE LA CRUZ GARCÍA ANGEL 961P
58 BORREGA MEDINA JAVIER 708R
59 RODRÍGUEZ MARTÍN GERARD 669N
60 MONTERO LABRIJO  DOLORES 815H
61 NOGUER ARREBOLA JORDI 518W
62 TORREMOCHA ACEBES OSCAR 541Y