Notícies

Ofertes obertes actualment

ACTUALITZACIÓ DE LA LLISTA DE VALORACIONS DE LA BORSA DE TREBALL D’OPERARIS DEL SERVEI DE NETEJA VIÀRIA A DATA 13 DE MARÇ DE 2024

La llista ha estat actualitzada afegint a la puntuació inicial la valoració feta pels tècnics corresponents de cada un dels treballadors que han estat contractats i que han finalitzat el contracte. La resta de treballadors mantenen la puntuació inicial fins a nova valoració

* Aquest llistat,  a diferència dels anteriors, inclou els treballadors que estan contractats actualment de manera temporal

Ordre actual Cognoms Nom NIF (4 DIGITS)
1 MARTÍNEZ CARROZA ISABEL 724V
2 VIVES CARPIO ANTONIO 700B
3 FOLCH FONT JAUME 066M
4 RODRÍGUEZ ÁLVAREZ ANTONIO 437K
5 MARTÍNEZ MARTÍNEZ JONATAN 502P
6 RUIZ BORDALLO RAQUEL 180D
7 CAZADOR TENDERO  CONCEPCIÓN 225F
8 MORENO BAZAN ISAAC 724K
9 RODA RODRÍGUEZ SUSANA 051M
10 RODRÍGUEZ ARROYO LUIS 099F
11 PARRA PARRA  AINOA 620N
12 AYBAR VACARES FRANCISCO 991F
13 LEAL MARTÍNEZ CARMEN 294P*
14 TRINCHETE JOSE LEOPOLDINA 465A
15 PADILLA ROBLES  FCO. RAMON 170A
16 SOLER BARCELÓ MIQUEL 128C*
17 TRINCHETE DE NASCIMIENTO LUÍS 355M
18 TEREÑEZ RUIZ FRANCISCO 306F
19 ALCARAZ AGUILAR  JUANA 223A
20 *********** ******** 711P
21 RUIZ RODRÍGUEZ LISTER BRICE 334Z
22 AGUILA TENDERO CÁNDIDO 002E*
23 GUERRERO ÁLVARO CAROLINA 307Y
24 CABALLÉ SANCHO MARIO 997Q
25 ESTEBAN RODRÍGUEZ BIEL 379P
26 MONTUFAR BONILLA YAJAIRA CLARITZA 847R
27 SERVIOLE VALENTÍ MARIA 025N
28 ESPADA GARCÍA  VICENTE 219N
29 GARRIDO DONAIRE TOMÁS 972Q
30 LÓPEZ ORTIZ DANIEL 763S
31 SILVA GILES JOSÉ ANTONIO 857C
32 MARTÍNEZ MARTÍNEZ B MARÍA JESÚS 739L
33 HERMOSO GREGORIO  MONTSERRAT 830D
34 NIETO LEAL MIRIAM 922J
35 ABAADOUD EL ABDELLAOUI KHALID 152M
36 GIÓN DE RAMÓN GERARD 065P
37 RECATALÁ CHICHES JAVIER 277F
38 VÁZQUEZ CAMACHO ROSARIO 779M
39 LOMAS LERA JAVIER 931Y
40 RODRÍGUEZ MARTÍN B ADRIÀ 401E
41 COSTAFREDA LÓPEZ JAVIER 061J
42 BRITO SIMAO  CLAUDIA 751E
43 REPULLO ANDREO FRANCISCA 179B
44 SABATER CORRAL ANTONIO 940C
45 MORÓN DE LA CRUZ SAMANTA 110L
46 REPULLO ANDREO CASIMIRA 178X
47 RODRÍGUEZ MÉNDEZ JAVIER 908B
48 MARTÍNEZ MARTÍNEZ C FRANCISCO 511R
49 ROJAS MATAS  JOSÉ 881J
50 FERRER MARÍN  RAÚL 771S
51 LUNA ALMAGRO FERNANDO 662F
52 LÓPEZ CAJA  JOSEFA 362M
53 GÓMEZ COBACHO ANTONIO 893F
54 LÓPEZ PALAZÓN JOSÉ ANTONIO 724P
55 DE LA CRUZ GARCÍA ANGEL 961P
56 BORREGA MEDINA JAVIER 708R
57 RODRÍGUEZ MARTÍN GERARD 669N
58 MONTERO LABRIJO  DOLORES 815H
59 NOGUER ARREBOLA JORDI 518W
60 TORREMOCHA ACEBES OSCAR 541Y