Notícies

Ofertes obertes actualment

ACTUALITZACIÓ DE LA LLISTA DE VALORACIONS DE LA BORSA DE TREBALL D’OPERARIS DEL SERVEI DE NETEJA VIÀRIA A DATA 17 DE GENER DE 2024

La llista ha estat actualitzada afegint a la puntuació inicial la valoració feta pels tècnics corresponents de cada un dels treballadors que han estat contractats i que han finalitzat el contracte. La resta de treballadors mantenen la puntuació inicial fins a nova valoració

* Aquest llistat,  a diferència dels anteriors, inclou els treballadors que estan contractats actualment de manera temporal

Ordre actual Cognoms Nom NIF (4 DIGITS)
1 TORRES ORTEGA ASUNCIÓN 292R*
2 MARTÍNEZ CARROZA ISABEL 724V*
3 VIVES CARPIO ANTONIO 700B
4 RUIZ BORDALLO RAQUEL 180D
5 FOLCH FONT JAUME 066M
6 RODRÍGUEZ ÁLVAREZ ANTONIO 437K
7 MARTÍNEZ MARTÍNEZ JONATAN 502P
8 CAZADOR TENDERO  CONCEPCIÓN 225F
9 MORENO BAZAN ISAAC 724K
10 HADDADI ABDELHADI KAB 752L*
11 RODA RODRÍGUEZ SUSANA 051M
12 AYBAR VACARES FRANCISCO 991F
13 RODRÍGUEZ ARROYO LUIS 099F
14 PARRA PARRA  AINOA 620N
15 LEAL MARTÍNEZ CARMEN 294P*
16 TRINCHETE JOSE LEOPOLDINA 465A
17 PADILLA ROBLES  FCO. RAMON 170A
18 SOLER BARCELÓ MIQUEL 128C*
19 TRINCHETE DE NASCIMIENTO LUÍS 355M
20 TEREÑEZ RUIZ FRANCISCO 306F
21 ALCARAZ AGUILAR  JUANA 223A
22 ITATI SAUCEDO SANDRA 711P
23 RUIZ RODRÍGUEZ LISTER BRICE 334Z
24 AGUILA TENDERO CÁNDIDO 002E*
25 GUERRERO ÁLVARO CAROLINA 307Y
26 CABALLÉ SANCHO MARIO 997Q
27 ESTEBAN RODRÍGUEZ BIEL 379P
28 MONTUFAR BONILLA YAJAIRA CLARITZA 847R
29 SERVIOLE VALENTÍ MARIA 025N
30 ESPADA GARCÍA  VICENTE 219N
31 GARRIDO DONAIRE TOMÁS 972Q
32 LÓPEZ ORTIZ DANIEL 763S
33 SILVA GILES JOSÉ ANTONIO 857C
34 MARTÍNEZ MARTÍNEZ B MARÍA JESÚS 739L
35 HERMOSO GREGORIO  MONTSERRAT 830D
36 NIETO LEAL MIRIAM 922J
37 ABAADOUD EL ABDELLAOUI KHALID 152M
38 GIÓN DE RAMÓN GERARD 065P
39 RECATALÁ CHICHES JAVIER 277F
40 VÁZQUEZ CAMACHO ROSARIO 779M
41 LOMAS LERA JAVIER 931Y
42 RODRÍGUEZ MARTÍN B ADRIÀ 401E
43 COSTAFREDA LÓPEZ JAVIER 061J
44 BRITO SIMAO  CLAUDIA 751E
45 REPULLO ANDREO FRANCISCA 179B
46 SABATER CORRAL ANTONIO 940C
47 MORÓN DE LA CRUZ SAMANTA 110L
48 REPULLO ANDREO CASIMIRA 178X
49 RODRÍGUEZ MÉNDEZ JAVIER 908B
50 MARTÍNEZ MARTÍNEZ C FRANCISCO 511R
51 ROJAS MATAS  JOSÉ 881J
52 FERRER MARÍN  RAÚL 771S
53 LUNA ALMAGRO FERNANDO 662F
54 LÓPEZ CAJA  JOSEFA 362M
55 GÓMEZ COBACHO ANTONIO 893F
56 LÓPEZ PALAZÓN JOSÉ ANTONIO 724P
57 DE LA CRUZ GARCÍA ANGEL 961P
58 BORREGA MEDINA JAVIER 708R
59 RODRÍGUEZ MARTÍN GERARD 669N
60 MONTERO LABRIJO  DOLORES 815H
61 NOGUER ARREBOLA JORDI 518W
62 TORREMOCHA ACEBES OSCAR 541Y